• serdarsl06nın doğacak yeni çocuğuna isim önerileri

  8.
  Kendalsl06 juniors olsun bence. Hem isim olarak da benzer bir durum. Hayırlısı.
  1 ... kale3112
 • suriye ikinci kuzey ırak mı olacak sorunsalı

  1.
  Gidişat bunu gösteriyor. Esed rejimi her ne kadar biz böyle bir şeye izin vermeyiz dese de ABD nin orada 6 bin askeri bulunuyor. Bölgenin Özerk bir yönetim olması içinde çabalıyor. Al işte isyan etmenin bedellerini gördü dünya. Şimdi Amerika, Suriye ve Irak'tan petrol sövüşleyip para kazanıyor herifler. Eşek gibi ülke şu irak ve Suriye.
  ... kale3112
 • sevdim seni bir kere

  65.
  Böyle bir dizi olur mu ya iyice zıvanadan çıktı bu dizi sektörü. Oldu olacak yakında Müslüm den Azer den de atsınlar başlığı mesela. Ben Allah'tan umudu kesmedim veya kaç kadeh kırıldı sarhoş gönlümde. Bi gidin ya.
  1 ... kale3112
 • sözlüğe iyi geceler dilemek

  3.
  sözlüğe iyi geceler dilemek
  Haydi iyi geceler arkadaşlar. Bende uyuyayım artıkın.
  4 ... kale3112
 • sözlükten biriyle evlenmek

  202.
  sözlükten biriyle evlenmek
  5 ... kale3112
 • bağımlılık yapan bilgisayar oyunları

  162.
  Bağımlılık nedir hala bilmiyorsanız o zaman siz hala skyrim oynamamışsınız demektir. Ben böyle geniş bir oyun görmedim. Gözlük takma sebebim.
  3 ... kale3112
 • sadece erkeklerin bildiği cumartesi olayı

  30.
  Ben gene çok eğlendim. Aslında birde kablo olsaydı daha iyi olurdu da neyse. He birde batarya tabi cumartesi olayında önemli. Tornavida zaten vardı. Eğlendim ama arkadaşlar bilir.
  3 -1 ... kale3112
 • zirveyi tertip edip gelmeyip uluda dalga geçmek

  1.
  Var mıdır acaba böyle tip. Beni bekliyordunuz demi sefiller diye de üstüne basa basa yazmak. ip adresini bulup çökerdim ümüğüne herhalde. Bilmem belki de çökmezdim garanti değil.
  3 -1 ... kale3112
 • sözlükte erkek gibi takılan kız

  6.
  Birçok nedeni olabilir. Tıpkı üniversitedeki yüzük takıp evliyim imajı verenler örneğini söyleyebiliriz. Rahatsız edilmek istemiyor da olabilir. Yada dedektifçilik yapıyor da olabilir. Tam tersi olmasın da.*
  2 ... kale3112
 • 2013 te çıkan ps 4 ün bile 2 bin lira olması

  1.
  Yazıklar olsun diyorum başka bir şey demiyorum. Ulan 2013 te ben liseden yeni mezun olmuştum ardından 7 sene geçmiş hala bu cihaz 2 bin 2 bin 500 lira. Yemin ediyorum paramız hiç olmuş gitmiş ya. Yeter be.
  4 ... kale3112
 • arap ülkelerinin su götürmez bir salak olmaları

  1.
  Hatta tam bir idiot olmalarıdır. Şimdi ırak ı ele alalım ABD içinizden geçti ne iş kaldı ne namus bu gerizekalı mal topluluk hala birbirini yiyorlar. Neymiş yönetimi beğenmiyoz falan filan. Batının ekmeğine yağ sürmekten başka bir halta yaramıyorlar. Daha çok savunma sanayiye ağırlık vereceklerine hala ABD den silah satın alıp birbirlerini vuruyorlar. Yiyin lan birbirinizi o zaman andaval herifler.
  4 ... kale3112
 • ne mutlu türkiyeliyim diyene

  17.
  Valla ben vatana millete ihanet etmeyen herkesi başımda taşırım. Yeterki bu milletin ve ülkenin dibine barut dökmeye çalışmasınlar. Ermenisi de böyle efesi de.
  5 ... kale3112
 • yapay zeka insanlığın sonu olacak

  1.
  Teknoloji savaşı, insanı insanlıktan çıkarmış durumda. Bir ülke diğer ülkenin yükselmesine dayanamayıp daha iyi bir ürün çıkarma peşinde. Bu durum ileride yapay zekalı robotların hayatımıza girmesi demek. Birde robotların karar alma mekanizması gelişirse işte o zaman yandığımızın resmidir. Gelsin hackerlar gitsin virüsler.
  3 ... kale3112
 • herkese cahil deyip kendini üstün gören insan

  1.
  En cahil kendisidir aslında. Oysa bilmiyor ki cahil insanları terslemek yerine onlara doğru ile yanlışın neler olduğunu öğretmesi gerektiğini. Ona buna cahil, salak gibi tabirler kullanarak kendisini daha da insanlardan soğutan güruh asla muvaffak olamaz. ilk önce gönül kazanıp daha sonra ışık verilmelidir insanlara. Alçakgönüllü olmak cehaletten kurtulmanın temel koşuludur.
  4 -1 ... kale3112
 • iran ın trump un kellesine 3 m dolar ödül koyması

  5.
  iran ın trump un kellesine 3 m dolar ödül koyması
  4 ... kale3112
 • gereksiz bir bilgi ver

  2743.
  Filler aslında ayak ucunda yürürler.

  Bonus: serçeler yürüyemez sadece zıplaya zıplaya hareket edebilirler.
  4 ... kale3112
 • yunan işgale gelse olacaklar

  11.
  1) Yunan iti buna cesaret edemez
  2)ederse Atina diye bir şey kalmaz
  3)nüfusunun hemen hemen hepsi telef olurdu
  4)12 ada ellerinden giderdi
  5)miçotakisi şiş kebap yapardık.
  2 ... kale3112
 • selena da utandıran sahneler

  1.
  Selin, Leyla, nazlı üçlemesinin yapmış oldukları hareketlerdir. Misal seni cimcime gel bakiyim buraya ya da kıvılcım ın Aslı ya nefesimi tutarım gibisinden salak saçma hareketler. Valla ben utanıyordum.
  3 -1 ... kale3112
 • türkiye isterse hristiyan camiasını karıştırabilir

  1.
  Evet bunu yapması çok kolay. Özellikle dindar kesimi. Şimdi gerçek incil bizim müzededir. 12 havari zamanında olduğu da kesin bir kanıtla tespit edilmiştir ve yeni incille uzaktan yakından alakası yoktur. Milleti fitleyip kaosa sürükleyebilir ama yapmıyoruz. Bir çok kesim etkilenebilir, Ortalık karışabilir.
  5 ... kale3112
 • yatalak dedenin varoluşsal sancı çekiyorum demesi

  1.
  O zaman sürrealizmin dalgasına kapılmış bir burjuva olabilir dedeniz. Ona güzel bir şekilde realizm kapılarını açıp bu böyle gitmez ütopya ancak seni oyalar ve üzer dedem deyip ikna etme sürecine girme eğilimine tabi tutmanız gerekmektedir. Geçmiş olsun.
  5 -1 ... kale3112
 • yeni şeyler getiriyorum