• en nefret edilen kelimeler

  1.
  Arak parça
  Kardo
  Müdür (kanka anlamında)
  Sakin ol şampiyon
  Laci
  Birader kelimesini uzatanlar.
  7 -1 ... kale3112
 • alt komşunun bergen dinlemesi

  1.
  işe gitmeyince sarıyor arabeske içimiz dışımız gereksizce bir acıya gark oluyor. Bu nedir arkadaş ya hayata bir sıfır yenik başlamış gibiyim. Ortalık 1975 Unkapanı mekanı gibi şu anda.
  2 ... kale3112
 • arsız katillere kazığa oturtma idamı gelsin

  1.
  Ceren Özdemir i hunharca katleden it oğlu it gibi insanlara gelmesini istediğim idam çeşitidir. Şimdi idama karşı olan arkadaşlar bu serefsizin yanına kâr mı kalsın diyorum. Adam diyor zevk aldım ya. Bu ibneyi kazığa oturtmasınlar mı. Tereddütsüz yapardım bunu.
  3 ... kale3112
 • doğu dizileri

  1.
  Yaptıkları tek şey şudur. Töre, intikam, kan. Eğer sekiz oyuncu bir kamera iki tane de konak ayarladınız mı sizde pek alâ yönetmen olursunuz. klişelerde boğuluyor bu dizi sektörü.
  2 ... kale3112
 • aralık ayında sivrisinek ısırması

  1.
  Talihsizlik mi desem mucize mi desem bilemedim. Arkadaş bir sivrisinek buz gibi soğuğa rağmen gene beni ısırdı. Baktım ve b.kunu çıkardınız artık he diye nara atacaktım az daha. Direniyor terbiyesiz Haziran'da arkadaşlarına kavuşmak için.
  4 ... kale3112
 • yazarların sıkıntı çektiği konular

  1.
  Yabancılarla konuşurken bazı zamanlar kendimi ifade edemiyorum. Misal bu insanlar genel müdür tarzı insanlar olunca daha çok oluyor. Onu geçtim söyledikleri hiçbir şeyi aklıma kazıyamıyorum. Psikolojik diyorlar ama ciddi canımı sıkmaya başladı bu durum. Hayırlısı.
  15 ... kale3112
 • libya ya asker çıkartmak

  1.
  Dün haberlerde izlediğim kadarıyla eğer Libya bizden bunu talep ediyorsa asker yollayabiliriz dedi Cumhurbaşkanı. Büyük ihtimal hafter güçlerine karşı. işte bu da haberi. Yorumsuz.

  http://www.milliyet.com.t...-erdogan-acikladi-6097944
  2 ... kale3112
 • ikinci bir dil nasıl öğrenilir sorunsali

  1.
  Adam akıllı Türkçe bile konuşamazken bu ikinci dil nasıl öğrenilir nasıl yapılır hiç bilmiyorum. Biraz italyanca ispanyolca bakayım dedim yok aklımda kalmıyor. Bu millet nasıl biliyor anlamıyorum.
  4 ... kale3112
 • ikinci dil önerileri

  1.
  Kesinlikle kolay yoldan dil sahibi olmak istiyorsanız italyanca diyorum. Hemen kaptım. Biraz üstüne düşersem Milano ya bilet almam lazım. Bu ne la hepsi yazıldığı gibi okunuyor. Süper ya.
  7 -3 ... kale3112
 • her insanın bir yeteneği vardır

  1.
  sanırım benim yok. merak ediyordum bir makalede gördüm her insanın bir yeteneği var diyor. aradım taradım ve farkına vardım. yeteneğim hiç yok. insan değil miyim acaba?
  6 ... kale3112
 • gece gece ürpermek

  1.
  Bazı zamanlar başıma geliyor. Sanki biri takip ediyormuş gibi olup başım dönüyor gibi hissediyorum. Abuk subuk karabasan tarzı filmi izlersem olacağı bu. Merak her şeyin başlangıcı valla. Bir daha izlemem.
  7 ... kale3112
 • ortaokul matematiği

  1.
  Resmen başıma ağrı girdi çözerken. Rezil oldum bir sürü de üniversite bitirdim. Napalım benim mezun olduğum bölüm tarih ve siyaset. Nereden bileyim kesir Küsür. Kaldım öyle. Genç dimağlar nasıl çözsün bunları Einstein bile zorlanır be. Beynini yiyecek çocuklar sonunda bu gidişle olacağı bu.
  5 ... kale3112
 • türkiye cumhuriyeti ne tece diyen insan

  1.
  türkiye cumhuriyeti ne tece diyen insan
  Bunu münasip yerine monte neyse.
  7 -2 ... kale3112
 • kuyumuzu kazan arap milletine dost demek

  1.
  Akıl mantık tutulmasıdır. Gerek Osmanlı döneminde gerekse şu dönemde bile arkamızdan vuran Arap milletini dost olarak lanse etmek bence saçmadır. Tamam gerçekten dost olanlar vardır içlerinde bir şey diyemem ama genellemek yanlıştır. Çoğu vahhabi din savunucuları.

  Edit:yanlış anlaşılmasın Türkiye'deki Arap vatandaşlar için bir şey demedim. Benim hedefim çoğu Arap ülkeleri. Saygılar.
  6 -1 ... kale3112
 • uludağa çıkan dağcılar nerede sorunsalı

  1.
  Bugün de montu bulunmuş olan dağcılar gene ortalıkta yok. Benim anlamadığım olay şu. Ne bir ekipman ne de bir işaret fişeği falan almadan gitmişler. Aklıma sadece tek bir şey geliyor intihar mı bu. Garip.

  https://www.internethaber...ontu-bulundu-2068236h.htm
  4 ... kale3112
 • yazarların çocukken korktuğu film karakterleri

  1.
  yazarların çocukken korktuğu film karakterleri
  Şu zebella gibi duran Jason dur. Ne zaman gece pencereden baksam beni gelip kesecekmiş gibi zannederdim. Rüyamda gördüm zaten hala git burdan pis Jason diyorum.
  6 ... kale3112
 • biz bu yola kefenimizle çıktık deyip zorda kaçmak

  1.
  Daha doğrusu zoru görünce kaçmaktır. Misal iş lafa gelince mangalda kül bırakmayan ama icraate gelince tabanları yağlayan çok riyakar insanlar var bu memlekette. Neyse üstü kapalı eleştireyim. Heyhat.
  5 ... kale3112
 • retweet değil sektirme

  1.
  Türk dil kurumu bu kelimenin Türkçe karşılığını buldu. Sektirme diye tabir edilen kelime. ileride caps, stalk vb. Gibi kelimelere de Türkçe karşılık bulmak için kolları sıvayacak. Hadi inşallah.
  7 ... kale3112
 • başka cerenler ölmesin diye idam

  1.
  Artık bu şerefsizler caniliklerinin yanı sıra bir de hiç pişman değilim gene olsa gene yaparım diyerek halkın sinir uçlarına dokunur oldular. Ben idamdan yanayım. O lanet terör örgütü üyeleri ve çocuk tecavüzcülerine de giyotin ve kazığa oturtturma gelirse daha bir güzel olur. Titreye titreye girer hapse it oğlu itler.

  Edit:arkadaşlar ben zaten sadece idam diye bir şey demedim. Müebbette olsun fakat belgesiyle ve bilgisiyle tam karar alınanlara gelsin bu karar. Bu köpeğin soyu alenen ben yaptım diyor. Her şey belli. Kalem bu pisliğe kırılmalıdır. Net.
  19 -1 ... kale3112
 • yazarları en geren kült korku filmleri

  1.
  yazarları en geren kült korku filmleri
  Kült olur mu bilemem ama şu şeytan filmi beni hep gerer. Hele ki o gerilim müziği of of. Gerçek olaylardan alınmış diyorlar.
  9 ... kale3112
 • yeni şeyler getiriyorum