• belediyelerdeki müdürler

  1.
  Ne zaman staj yaptıysam her zaman yan gel yat Osman misali yayılırlar koltuklara. Bir encümen toplantısında yalandan iki tane dosya alırlar koltuklarına hop belediye başkanlarının yanına. Dedim müdürüm bu ne hal amaan ili ben mi kurtaracam diye kendilerini savunurlar. Ulan yaptıkları tek şey klimayı açıp kapatmak be. Maaşları da 7 ila 10 bin Vay anasını.
  6 ... kale3112
 • at üstünde entiri girmek

  3.
  At üstünde entari giymek diye okudum Allah affetsin. Hatta yorum bile yaptım entariyi giyecek başka yer mi bulamadı diye. Tövbe yarabbim bu aralar iyi değilim.
  6 ... kale3112
 • uyurken tarantulanın kafesten kaçması

  1.
  işte var ya bu zurnanın zort dediği yer. Biri besliyordu kankaaağğ tarantulam kaçtı dedi. Öteki arkadaşı da e be gerizekalı ne besliyorsun bu korkunç yaratığı götünü ısırsa ne olacak şimdi dedi ve eve giremediler bir hafta. Tarantula besleyen salaktır.
  6 ... kale3112
 • kanal istanbul neden olmasın

  1.
  1)çok maliyetli olması
  2)bitirilme tarihi 2023 gibi olacak montrö zaten bitiyor. Kazancımızı zaten var olan boğazımızdan kazanacağız.
  3)boğaz 25-30 dakikada geçiliyor. Yeni boğaz olursa 45 dakika olacak kaptan neden buradan geçsin.
  4)bir sürü toprak kaybımız olacak.
  5)istanbul 3 parçaya bölünecek ada gibi olacak ilimiz. Daha bir çok eksi yönler.

  Bence bunu yapacağımıza bu paraya daha büyük yatırımlar yapabiliriz. Uçak fabrikası, otomotiv sanayi gibi.
  5 -1 ... kale3112
 • başkalarının hayatlarına karışan insanlar

  1.
  Çok samimi söylüyorum bunu yapanı ya dövün ya da sövün. Kimse kimsenin hayatına karışamaz. Silin bir daha anmayın adını net.
  5 ... kale3112
 • can sıkıntısı

  659.
  Şu anda bende olan. Hayır yemek içmek de kesmiyor. Dedik b vitamini eksikliğim var herhalde ekmek kemirdim gene faydası olmadı. Kendimi Recep ivedik gibi hissediyorum.
  5 ... kale3112
 • merhaba yakışıklı yazar tanışabilir miyiz

  3.
  merhaba yakışıklı yazar tanışabilir miyiz
  Akıllara kutsal damacana filmini getirmiştir.
  4 ... kale3112
 • mesajlaşırken zaa diye gülen kesim

  1.
  Ağzının ortasına ıslak tuvalet terliği yapıştırılacaklar arasındadır. Genelde ergenler yapar. Bir de xd xd diye saçma sapan emoji uydururlar kendilerine tam bir felaket. Bu yeni nesil çok salak be.
  5 -1 ... kale3112
 • benim adım melek öğretmen kız

  1.
  Mıymıntı, pısırık ve aynı zamanda başkasını seven bir adamla bile bile evlenen kadın. Ne bileyim adamın sevdiği kadın burnunun ucundayken hala sevmek de biraz yüzsüzlük.
  3 ... kale3112
 • 12 dersin 9 undan kalmak

  9.
  Acaba biri bana kariyer büyüsü mü yaptı dedirten cinsten. insanın bir anda planlarını alt üst eden bıraksam mı devam mı etsem eşiğine gark eden acayip fena bir durum. Lan en kötüsüde bir puandan kalma olayı. Millet denize girerken sen mürekkebe girersin o an.
  6 ... kale3112
 • yazarların en son aldığı iltifat

  264.
  Bu nasıl bir kafa ya. Çok garip bir adamsın vesselam ama iyi yönden bak sakarlığınla insanları güldürüyorsun. Evet bu en iyisiydi. Maalesef.
  6 -1 ... kale3112
 • erkeksi hissettiren detaylar

  10.
  Sevdiğini ve çocuğunu korumak ve onların, senin sayende güvende olduğunu bilmesi. Süper bir duygu bence. Gene babalık hormonlarım kabardı.
  5 -3 ... kale3112
 • abd nin ota boka yaptırım yapması

  1.
  Artık tahammül sınırlarını zorlayan yaptırımlardır. Bir devlet Ben hava savunma füzesi alacağım diyor. ABD hop yaptırım yaparım. Diğeri diyor ben telefon geliştirdim diyor abd çekemiyorum yaptırım yapacam diyor vs. vs. Bir gün bütün devletler delirip topluca girecekler bu şerefsizlere ama dur bakalım.
  4 ... kale3112
 • ps 4 oynamaya izin vermeyen sevgili

  1.
  ben bazen bu yüzden evlenmek istemiyorum. tam bir pes atacaksınız hayır izin vermiyorum falan deyip küsme olaylarını falan hiç çekemem. ben iki tek pes veya call of oynayamayacaksam bu hayattan ne anlarım be.
  1 -1 ... kale3112
 • seksenler 46 lık

  4.
  Adam o kadar gün gelecek diyorki 2020 yılında olmazsak resmen cia ajanı derdik. Her şeyi bu kadar 12 den tespit edip bilmesi olanaksızdır. insan az biraz bilmeme numarası yapar be.
  1 ... kale3112
 • ups boobss silinsin kampanyası

  42.
  (bkz: donuz)

  Koyun donuza rahat edin arkadaş. Kimse kimseyi çekmek zorunda değil. Ben sevmediklerimi ekliyorum mis. Birde şu başlık donuzu olsa çok iyi olacak.
  3 ... kale3112
 • esnafların genelde lak lak etmesi

  1.
  ne zaman bir esnaf topluluğunun önünden geçsem her bir masa etrafına oturup muhabbetin dibine vururlar. özellikle kahvede. bizimde anamız ağlasın reklam yapıştırmaktan.
  1 ... kale3112
 • boş zamanlarda ne yapılır sorunu

  1.
  Ben bir aralar gizemli olaylar videoları izlerdim şimdi şınav, mekik, dambell allah ne verdiyse askere hazırlık için çalışıyorum. Birde italyanca ya merak saldım. Sizde bir dil öğrenebilirsiniz peyderpey işe yarıyor.
  2 ... kale3112
 • kadınların tav olduğu 3 şey

  5.
  Merhamet
  Alçakgönüllülük
  Zeka.

  Diyorum ben.

  Bonus:hijyen.
  9 ... kale3112
 • bayramda kinder verenin kapısını aşındırmak

  1.
  Yüzsüz gençlerin yaptığıdır. Tamam bende yaptım kabul ediyorum ama bunun bir edebi hayası olur. Birde yayarlar olum teyze sürpriz yımırta veriyor dalın diye. Hay allah çocukluk işte.

  Edit:En sonunda kovmuştu kulakları çınlasın.
  4 ... kale3112
 • yeni şeyler getiriyorum