• en sevdiğiniz sezen aksu şarkısı

  18.
  haydi gel benimle ol

  tükeneceğiz
  10 ... kale3112
 • sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

  21578.
  Neden bu hayatta kötülerin yaptığı yanına kâr kalıyor. Olan hep masum ve zavallılara oluyor. Misal beyazlara şevkatli olanlar siyahilere neden gaddarca davranıyorlar ya da o filin midesine fişekli ananas gönderen caninin yanına kâr kalıyor. Bilemiyorum ama dünya gerçekten çok acımasız.
  12 -1 ... kale3112
 • bildirim gelmeden takipçi sayısının artması

  1.
  Enteresan bir durum. Misal sizi bir yazar takip ederse normalde bildirim gelir değil mi ee benim bugün takipçi sayısı 10 tane artmış ve benim haberim yok. Bu nasıl oluyor. Cinler mi takip ediyor beni Zall hayırdır sen? Garip.
  9 ... kale3112
 • sözlük kızlarının boyları

  380.
  (bkz: çoluk çocukların sözlüğü ele geçirmesi)
  23 -2 ... kale3112
 • hamile fili barutlu ananasla öldürmek

  8.
  Bu insanoğlu neden bu kadar rezil ve şerefsiz oldu. Hayır o fil sana ne yapıyordu be pislik adam üstelik hamileydi. Dar mı ediyordu gününü ya da ne bileyim hayatını zindan mı ediyordu da bu gibi bir girişimde bulundun. Yemin ediyorum aynısı ona yapılmalı.
  10 ... kale3112
 • eşim öldükten 15 gün sonra komşuma aşık oldum

  5.
  Şimdi şöyle bir şey var tamam eşi ölmüş Allah rahmet eylesin ama ölenle ölünmez ki yalnız kalmamak için evlenmek istiyorsa evlenebilir kişiler. Ne var bunda birbirlerini sevmişlerse evlenilebilir bence gayet normal. Tabi aradan 1 sene falan zaman geçmesi daha iyi olur. Bodoslama olunca hoş karşılanmaz.

  Edit:iyi tamam evlenmesin madem millet tepki gösteriyor.*
  10 -5 ... kale3112
 • askerde devrecilik

  24.
  Bir video izledim kendini bilmez 3 tane çiroz torbacı tipli sözde asker olan çocukların yeni gelen çocuğa artistlikler yapıyorlardı. Şimdi bu çocukları ranzanın demirini söküp kafalarına vura vura ezmemek için bir neden var mıdır. Yaptığı 6 ay askerlik birde yeni gelenlere devrecilik oynuyorlar. Askerde asteğmen veya çavuş olursam bunları ezerim. Net.
  9 ... kale3112
 • 1861

  5.
  12 nisan 1861 ila 9 nisan 1865 yılları arasında olan bu iç savaşta kuzeydeki ve güneydeki eyaletler birbirlerine karşı cephe almışlardır. Savaşı kuzeydeki eyaletler kazanmış olup kölelik resmen sona ermiştir. Amerikan dış politikası dersi sağolsun. Başıma kaka kaka öğrettiler.*
  7 ... kale3112
 • annelere özgü sözler

  96.
  Bak bu terliği görüyor musun sana falsolayıp sallarım ağzının yayı kayar. Evet bazen garip benzetmeler yapabiliyorlar.*
  7 ... kale3112
 • sözlüğün en sevilen yazarı

  39.
  sözlüğün en sevilen yazarı
  Ben eee ben.*
  7 ... kale3112
 • squat yapan erkekler

  42.
  ben bir ara yapıyordum sonra dedim ki lan kale manyak olma askere gidersen devrelerin olmayacak çirkin hareketler edebilirler. hemen bıraktım. ne menem bir şey lan bu squat hemen de kaslanıyor. uzak uzak.
  6 ... kale3112
 • donuzlamak isterken yanlışlıkla takip etmek

  2.
  Takip ettikten sonra geri çekip rezil olmaktan daha feci ne olabilir şu sözlükte. Bir alt kademesi donuzlamayı unutup entrysini beğenmek olabilir. Çaktırmamak gerekiyor.*
  5 ... kale3112
 • işsizlik

  642.
  Çağımızın sorunu. Bir erkeğin muhakkak iş bulması gerekir erkek işsiz olamaz işsiz bir erkek ne evlenebilir ne de yuva kurabilir. Onun için muhakkak iş bulmalıyım.
  6 ... kale3112
 • nil karaibrahimgil

  945.
  Bu kadın o kadar sansasyonel bir kişilik ki üç tane kelimeden hemen bir beste yapıp şarkı yazabilir. Bunu canlı yayında Refika ın mutfağı programında gördüm. Şaştım kaldım.
  4 ... kale3112
 • ateizm eleştirip karşısına arap masalı koymak

  42.
  Bu başlık kesinlikle islam alemine hakarettir. Ya ben inanmıyorum diyeceksin ya da islamiyet diyeceksin. Arap masalı tabirini kullanırsanız milletin de salak saçma ateizm demesine razı geleceksin o zaman. Dinime saygı duymayanın ideolojisine saygı duymam. Bu başlığı da şikayet ediyorum. Hadi bakalım.
  6 -3 ... kale3112
 • arkadaştan duyulan en komik espiri

  2.
  Valla çok varda şimdi burada yazınca komik olmaz. Ortamda olup o ambiyansı hissedince oluyor bu meziyet. Genelde uygun an bulunur ve yapıştırılır espri.
  6 ... kale3112
 • hayal kurmak

  530.
  Bazen çok güzel olabiliyor. Ben mesela gece yatarken hayal kurarım ama öyle hayaller olur ki bu çoğu kimselerin yok artık ne lan bu demesi gelir. Hayalimin bir kesitini paylaşayım. Ölümcül deney filmindeyim ve çölün ortasındayım zombiler bütün arkadaşlarımı yemişler bende Eyfel kulesinin tepesinde yardım çığlıklarıyla etrafı inletiyorum. Yanımda tek kurşunluk tabanca var. Öleyim mi yoksa kaçmak için mi kullanayım seçim yapmak zorundayım. Derken bir tane zombi beni yakalamaya çalışıyor. Falan filan. Daha gidiyor böyle.
  8 ... kale3112
 • gece deniz kenarında çekirdek çitlemek

  1.
  Böyle karşıdaki gemilere ve rengarenk yapılara bakarak hem çekirdek çitleyerek sohbet edip hem temiz hava almaktır. Birde dondurma varsa işte o zaman süper olur. Ah ah Korona hepimizi evlere hapsetti.
  9 ... kale3112
 • feci derecede insanın psikolojisini bozan filmler

  1.
  The Human Centipede
  The Human Centipede chapter 2
  Srpski film
  Pink flamingos
  Cannibal holocaust
  Salo ya da sodomun 120 günü.

  Bunlara film denemez kesinlikle psikopatça yazılmış senaryolar.
  9 -1 ... kale3112
 • geceye bir söz bırak

  920.
  insanları tarafsız gözlemle.
  Her zaman konuşmaktan çok dinle.
  Gerektiği yerde sus.
  Bilmediğini bilen gibi yapandan uzak dur.
  Sen bilirken susma,
  bilmezken konuşma.
  Bilgiyi elde etmek seni mutlu edecektir.
  Asil insan bunu uygular.

  Platon.
  9 ... kale3112
 • yeni şeyler getiriyorum