• gizli bakınıza bakma hastalığı

  1.
  Bende olan durum. Şimdi birisi entry giriyor yıldız bakınız vermiş bakıyorum swh yazıyor. Gene bir başka entrye giriyorum orada iki tane yıldız bakınız var diyorum kesin bu swh değildir acaba ne yazmış diye gene swh. Bir başka gün başlıkları dolaşırken gene görüyorum. Amaaan swh dir kesin bakmama gerek yok diyorum içim içimi kemiriyor ya swh değilse diyorum açıp bakıyorum gene swh. Yeter beh manyak oldum burda başka şey yazın.
  9 -2 ... kale3112
 • entrysini yoruma kapatan ezik yazar

  11.
  Ben bir keresinde açmıştım hep yorum geliyordu cevap vermeyi unutunca bu seferde neden cevap vermiyorsun bir yerlerin mi kalktı ulupuanın arttı diye nickaltı giriyorlar. Yaşadım ben bunları Her halükarda olan bana oluyor. Kapattım sülalem rahat.
  6 ... kale3112
 • sevgili olmadığı halde aşk acısı veren şarkılar

  1.
  Kesinlikle heves mi sandın şarkısı. Arkadaş temizlik neyin bir şeyler yapıyordum evde dedim bir dinleyeyim aboo o ney gardaş acıların çocuğu yanımda halt etmiş. Bankaları hortumlanmış devlet gibi hissettim kendimi. Aman aman aman dinlemeyin.
  5 ... kale3112
 • seninle şöyle olabilirdik

  1664.
  seninle şöyle olabilirdik
  Lay lay lom galiba sana göre sevmeler şarkısı eşliğinde.*
  8 ... kale3112
 • çocuk olmak

  167.
  Ne güzel bir şeydir. Ne geçim sıkıntısını bilir ne depresyon ne stres. Babası eline bir horoz şekeri tutuşturunca dünyanın en mutlu insanı olur. Bir denize ve pikniğe gidince en güzel an onun olur. Güzeldir çocuk olmak.
  6 ... kale3112
 • en güzel kıro şarkılar

  4.
  Metin ışık - lay lay lom.
  3 ... kale3112
 • lgbt onur yürüyüşü

  504.
  Ben insanların allah vergisi çift cinsiyet bedenine ve karakterine sahip olanlara bir şey demem amaaa Erkek erkeğe kadın kadına hatta insan hayvana çeşitli şekillerde cinsellik güdüyorsa bu fıtrata aykırı olduğu için tasvip etmiyorum. Lut kavminin torunlarıdırlar.
  9 -5 ... kale3112
 • uludağ sözlüğün 200bin dolar etmesi

  7.
  Zall bu parayla Avrupa'da bir Lamborghini ghetto blaster ı güç bela pazar payı yaparak ancak alabilir desenize. Vay arkadaş bir Lamborghini bile bizden daha önemli. Napsın bu adam ciğerini böbreğeni mi satsın. Püh Allah kahretmesin. Yazıklar olsun beh.
  3 ... kale3112
 • volvo

  342.
  Tam bir erkek arabası. Zaten logosundan da anlaşılacağı üzere bu durum netlik kazanıyor. Param olursa bir S60 istiyorum kesinlikle. Hatta bu arabayla ilgili bir geçmiş diyolog da vardır. Bir müşteri neden bu arabaların dış tasarımı böyle kaba taslak üretiliyor deyince üretici firmanın cevabı çok manidardır. çeliği ancak bu kadar bükebiliyoruz diyor. Süper ya.
  6 ... kale3112
 • köpeğe tatlı vermek

  10.
  köpeğe tatlı vermek
  Ne lan bu hep kesme hep kesme azcık baklava ver pinti herif temalı.*
  1 ... kale3112
 • kalben

  315.
  Bir aralar seviyordum ama ergenlikten çıktım vazgeçtim. Sesini birden kısıp birden yükseltiyor. Müziğin ritminden farklı olarak söylüyor. Hep karamsar müzikler söyler genelde. Dişçi de izlemiştim klibini.
  3 ... kale3112
 • tedavisi olmayan hastalıklar

  82.
  Aslında hiçbir hastalığın ilacı yoktur. Sadece mutasyona uğramamış hastalıklara çare var. Grip bile bir mutasyonik evre geçirse hepimiz topuzun geniş ve sivri kısmını bir tarafımızda en feci acıyla hissederiz.
  1 ... kale3112
 • starbucks

  2001.
  Sırf buraya girip italyanca konuşarak bir şey almak istiyorum. Hani artistlik yapıyorlar ya caramel macchiato, cappuccino vs diye. Gireceğim içeriye 'buon pomeriggio scusa parli italyano Felice di vederti, turko caffé per favore " diyeceğim bakalım bu artistliklerine devam edecekler mi. Hodri meydan.*
  3 ... kale3112
 • trump ın ordu göreve hazır demesi

  7.
  (bkz: Trump altına etti leğen getirin)

  Şaka Maka Pentagon bile işe girişmeye başladı. Durum ciddiye benziyor. Hadi bakalım biraz daha karıştırın şu pislik emperyalistleri.

  #nefesalamıyorum
  4 ... kale3112
 • argoda birinden yer isteme

  3.
  Boynu kalın birine gelince küsküyü yiyecek olan insandır. Böyle biri vardı tanıdığım bir gözü pörtlek bir şekilde geldi yanımıza. En son benim kim olduğumu biliyor musun demiş andaval.*
  5 ... kale3112
 • bursa da mezarlığa musallat olan yaratık

  2.
  Bu tarz başlıklara yedi numaradaki rüya'nın repliğiyle cevap vermek istiyorum.

  --spoiler--
  Yaaa armağan yaa..*
  --spoiler--
  10 -3 ... kale3112
 • açılan başlığın sana kalması

  1.
  Sözlük içi En sinir olduğum şeylerden birisi. Arkadaş madem bir tespit attın ortaya bari arkasında dur ki vay arkadaş adam yazmış ya diyelim. Bir bakıyorum mal gibi ben en yukarıda sırıtıyorum. Olacak iş değil.
  5 -1 ... kale3112
 • yunanlıların bütün yemekleri sahiplenmesi

  44.
  Şimdi şöyle bir durum var lahmacun, kebap Arabın musakka, baklava yunanın o şunun şu bunun. bre abi 100 senelik Selçuklu 600 senelik Osmanlı 100 yıllık Türkiye Cumhuriyeti Karamürsel sepeti mi ki bizim hiç yerli yemeğimiz yok. Merak ediyorum sadece.
  2 ... kale3112
 • geceye bir kahraman bırak

  8.
  geceye bir kahraman bırak
  Kıbrıs kartalı aslan yürekli Cengiz Topel.
  10 ... kale3112
 • dinini bilmeyenler

  2.
  Gene başladı din düşmanlığı. Onlar senin yorumun, bana ayetlerin iç yüzü ve açıklama kaynakları çok mantıklı geliyor. Kardeş inanmıyorsan inanma neden bu kadar uzatıyorsunuz anlamış değilim. isteyen inanır isteyen inanmaz. Ben neden başka dinlere lan bu ne be diye diyor muyum. Bırakın da ona biz karar verelim.
  4 ... kale3112
 • yeni şeyler getiriyorum